Yasal Uyarı - Varnost ®

(0212) 220 9 220 - (0505) 445 06 54

Halil Rıfat Paşa Mahallesi Yüzer Havuz Sokak No:31/2 Şişli, İstanbul

Yasal Uyarı

Bu sitenin sahipliği ve işletmesi Varnost Access Kontrol Sistemleri Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi‘ne aittir. Site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi (212) 220 9 230 no’lu telefona faks ile veya web@varnost.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

Varnost, bu sitede yer alan tüm bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin etmek için gerekli her türlü çabayı göstermiş olsa da bu bilgilerin eksiksiz olduklarını ve doğruluklarını garanti etmemektedir ve Varnost sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu veya gerçekliğini üstlenmemektedir. Bu sitede yer alan tüm bilgi ve materyaller “olduğu gibi” dir ve açık veya örtülü anlamda herhangi bir garanti içermemektedir.

Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile ilgili kurumlarca koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilir, ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz ancak Varnost’un yazılı ön onayını almaksızın tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını çoğaltamaz, modifiye edemez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız.

Bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan Varnost sorumlu değildir. Gerekli güvenlik önlemleri alınıyor olsa da; bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında, kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan Varnost sorumlu değildir.

Varnost, site içerisindeki gezinti ve süreleriniz ile coğrafi konumunuzu geçici süreyle kayıt altına almakta ancak bu bilgileri hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşmamaktadır.

Varnost gerektiği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve size siteye her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmektedir.