fbpx

X-RAY CİHAZLARI VE KAPI DEDEKTÖRLERİ

X-RAY CİHAZLARI VE KAPI DEDEKTÖRLERİ

Varnost, yüksek güvenlik ve detaylı denetim gerektiren alanlarda üst düzey güvenliğin sağlanması için; TAEK (Türkiye Atom Enerjisi Kurumu) onaylı x-ray cihazları ile kapı ve el dedektörleri aracılığı sayesinde hızlı, güvenli, kolay biçimde üst, çanta ve bagaj araması yapılmasına olanak sağlıyor.

Varnost, X-ray cihazları ve dedektörleri, yüksek güvenlik gerektiren kritik denetimin önemli ve zorunlu olduğu havaalanları, gümrükler, limanlar, oteller, alışveriş merkezleri, toplantı ve kongre merkezleri, büyük plazalar gibi alanlarda personel ile ziyaretçilerin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için üretiliyor.

Farklı ihtiyaç kapasitelerine göre tasarımlanan x-ray cihazları, kullanışlı, sade biçimde üretilen kapı ve el dedektörleri ile Varnost, yüksek güvenlik gerektiren alanlarda üst arama ve bagaj kontrollerini etkin, güvenli ve kolay biçimde gerçekleştirir. Varnost X-ray cihazları, havalimanı, gümrük, liman, AVM, kamu ve özel sektör binaları ve oteller gibi alanlarda; kol çantası, çanta, paket, koli, poşet, bagaj ve kargoları içlerini açmadan x-ray ışınları sayesinde görüntülenerek kontrol edilmesinde kolaylık sağlar.