X-Ray Cihazları ve Kapı Dedektörleri - Varnost Geçiş Kontrol

(0212) 220 9 220 - (0505) 445 06 54

Halil Rıfat Paşa Mahallesi Yüzer Havuz Sokak No:31/2 Şişli, İstanbul

X-RAY CİHAZLARI VE

KAPI DEDEKTÖRLERİ

Varnost, yüksek güvenlik ve detaylı denetim gerektiren alanlarda üst düzey güvenliğin sağlanması için; TAEK (Türkiye Atom Enerjisi Kurumu) onaylı x-ray cihazları ile kapı ve el dedektörleri aracılığı sayesinde hızlı, güvenli, kolay biçimde üst, çanta ve bagaj araması yapılmasına olanak sağlıyor.

Varnost, X-ray cihazları ve dedektörleri, yüksek güvenlik gerektiren kritik denetimin önemli ve zorunlu olduğu havaalanları, gümrükler, limanlar, oteller, alışveriş merkezleri, toplantı ve kongre merkezleri, büyük plazalar gibi alanlarda personel ile ziyaretçilerin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için üretiliyor.

Farklı ihtiyaç kapasitelerine göre tasarımlanan x-ray cihazları, kullanışlı, sade biçimde üretilen kapı ve el dedektörleri ile Varnost, yüksek güvenlik gerektiren alanlarda üst arama ve bagaj kontrollerini etkin, güvenli ve kolay biçimde gerçekleştirir. Varnost X-ray cihazları, havalimanı, gümrük, liman, AVM, kamu ve özel sektör binaları ve oteller gibi alanlarda; kol çantası, çanta, paket, koli, poşet, bagaj ve kargoları içlerini açmadan x-ray ışınları sayesinde görüntülenerek kontrol edilmesinde kolaylık sağlar.

X-RAY CİHAZI MODELLERİ

XJ-6550 X-Ray Cihazı

XJ-5335 X-Ray Cihazı

XJ-5335 X-Ray Cihazı

KAPI VE EL DEDEKTÖRÜ MODELLERİ

MD-200 El Tipi Metal Arama Dedektörü

T2101-S Metal Kapı Dedektörü

T2101-2 Metal Kapı Dedektörü

Varnost X-ray cihaz modelleri; bagaj, koli, paket ve valiz boyut durumuna göre 60X40 cm küçük, 75X55 cm orta boy tünel modeli ve kargo veya daha büyük parçalarda 100X100 cm, 140X140 cm büyük tünel modelleri örneğin mal kabul veya palet üzerinde gelen kargolarda kullanılmak üzere üretildi. Havalimanlarında çoğunlukla tercih edilen x-ray cihazları 60X40 cm, 75X55 cm ve 100X100 cm ebatları yaygın biçimde kullanılıyorlar.

Varnost x-ray cihazları, TAEK (Türkiye Atom Enerjisi Kurumu) tarafından denetimi yapılarak üretiliyor. X-ray cihazlarının kullanılacağı alanlar, uzman ve deneyimli ekiplerimiz aracılığı ile ön keşifle değerlendiriliyor. Alan durumu, kullanım amacı ve ihtiyaç durumuna göre uygun model belirlendikten sonra, operasyonel aksaklık yaratılmadan ilgili alana uygun biçimde kurulumu gerçekleştiriliyor.

Kapı dedektörlerinde kolay kullanım ve sade tasarım ilkesini benimseyen Varnost, el dedektörlerinde de kullanışlı ve hafif olmasını öngören biçimde ürünleri müşterilerinin kullanımına sunuyor. Varnost, güvenlik sistemlerinde “önce insan” ilkesi ön planda tutuluyor. Kapı dedektörlerinden geçmesi sakıncalı olan kimi ziyaretçiler için de el dedektörleri en kullanışlı güvenlik ve kontrol aracı olarak sunuluyor. Örneğin, kalp pili taşıyan hastalar ya da hamile bayanların üst aramaları hafif ve kullanışlı el dedektörleri aracılığı ile kolayca ve güvenli biçimde gerçekleştiriliyor.