fbpx

LTT 323 Tripod Turnike

Özellikler

Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir.

Elektrik kesintilerinde turnikeler serbest geçişe izin verir. Bu yasal bir mecburiyettir. Ancak elektrik kesildiğinde kilitli kalması istenirse, müşterinin yazılı talimatıyla opsiyonel olarak sağlanır. (Hep öyle kalır) Turnikenin dönüş yönü (giriş ve çıkış için) dahili algılayıcılar tarafından belirlenir.

Turnikelerin geçişten sonra merkezlenmesi mekanizmanın özelliği dolayısıyla mekanik olarak yay ve hidrolik darbe sönümleyici vasıtasıyla mekanik ve yumuşak bir şekilde gerçekleşir.

Yangın ve deprem gibi çok hızlı kaçış istenildiğinde opsiyonel olarak firmanın; Yangın veya deprem alarm isteminden aldığı bir kontakla turnikenin ön kolu düşer veya yana kayar. Böylelikle serbest kaçış sağlanır. Aynı şekilde protokol geçişlerde bir düğmeye basılarak ön kol düşürülüp özel ziyaretçilerin serbest geçişi sağlanır.

Şartnameler

Çalışma Voltajı
100-230 VAC. 47-60 Hz
Güç Tüketimi
Geçişlerde 9.6W, beklemede 10W
Çalışma Sıcaklığı
0° / +70° Opsiyonel: Isıtıcı ile -40°
Geçiş Hızı
~50 kisi / dakika.
Geçiş Aralığı
45-50 cm
Ağırlık
~42 kg
Güvenlik Seviyesi
Caydırıcı.
Kullanım Alanları
İç ortam kullanımına uygundur. Kılıf ile dış ortamda kullanılabilir.
Aksesuarlar
Dış ortam kılıfı. Kaçak geçiş ihbar sistemi. Sayaç. 2’li buton kontrol ünitesi.
Uzaktan kumanda ünitesi. Paslanmaz çelik alt tabla (plate).
Pleksili okuyucu montaj kiti. Okuyucu montaj aparatı. RS232 haberleşme birimi.