fbpx

TURNİKE SİSTEMLERİ

TURNİKE SİSTEMLERİ

Varnost, müşterilerinin güvenliklerini ve isteklerini önemsiyor ve her müşterisine özel çözümler üretiyor. Varnost turnike sistemleri ile bina girişlerinde hızlı, güvenli ve modern geçişler sağlanıyor. Yoğun insan geçişlerinin olduğu plazalar, kamu kurum ve kuruluşları, siteler ya da ücretli geçişlerin uygulandığı geçiş gişelerinde farklı seçenekler sunuyor.

Şirketlerin, kamu kurum ve kuruluşların kurumsal kimliği ile özdeşleşen, mimari tasarımına ve bina yapısına uygun hızlı, güvenli ve rahat geçiş olanağı sağlayan turnike sistemleri ve uzman, genç dinamik, deneyimli personeli ile Varnost müşterilerinin marka değerine değer katacak çözümler sunuyor.

Varnost turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde oldukça önemli bir yer tutuyor. Geçiş kontrol amacına yönelik turnike seçimleri ile uygulanmak istenen güvenlik sistemleri birbirleri ile bağlantı çalışıyor. Farklı türdeki turnikeler ile işletmelere giriş çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, vb. gibi birçok yer güvenle kontrol altına alınabiliyor. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda personel kısıtlaması uygulaması ile yetkisiz kişilerin girişlerini engellemek için kullanılıyor.

Turnike sistemlerinde isteğe göre turnikelerin üzerine parmak izi okuyucu; kart okuyucu veya yüz tanıma okuyucuları monte edilebiliyor. Özel ya da kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılan turnike çeşitlerini tripod turnikeler, optik turnikeler, swing gate ve küpeşteler olarak adlandırıyor. Varnost, aynı zamanda kalabalık grupları karşılamak ve güvenlik altına almak amacıyla stadyum gibi alanlarda kullanılmak üzere özel tasarlanmış tam boy (kafes) turnikeler tasarlıyor.

 

Varnost olarak müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına göre sunduğumuz turnike sistemlerinden geçiş yapan kişilerin bağımsız biçimde uzaktan geçiş izni ile geçişi sağlanabiliyor. Varnost, turnikeler üzerine monte edilebilen kart okuyucuları her iki yönde monte edilebiliyor. Turnikeler paslanmaz çelikten üst tabla ya da yan panel seçenekleri ile müşteriye özel olarak tasarlanabiliyor ve hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilen seçenekler sunuyor.

 

Varnost, firmalara özel çözümler üretirken, talep edilen ve ihtiyaç duyulan sistemi hatasız ve tam bir şekilde teslim ederek, satış ve montaj sonrasında da eksiksiz teknik servis hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak için uzman kadromuzla ve 13 yıllık deneyimimizle titizlikle çalışıyoruz.