fbpx

ELEKTRONİK KİLİTLER

ELEKTRONİK KİLİTLER

Varnost, parmak izi sistemleri ile de müşterilerinin kalite ve güvenlik beklentilerini en üst sevi- yede karşılamak için yola çıktı. Geleceğin güvenlik sistemlerini genç, dinamik ve 13 yıldan bu yana deneyimli ekibi ile müşterilerinin hizmetine sunan Varnost Accsess Kontrol Sistemleri, parmak izi sistemi alanında da farkını ve ileri teknolojideki üstünlüğünü yenilikçi ve akılcı çözümlerle ortaya koyuyor.

Evinizi yada işyerinizi mal ve can güvenliği için akıllı, aynı zamanda da güvenli hale getirmek is- tiyorsanız, yaptığınız yatırıma güvenmeniz açısından, aklınızın geride kalmaması ve işinizi kolaylaştırması adına; işe, Elektronik Kilit seçimi ile başlayabilirsiniz.

VARNOST Elektronik Kilit Sistemi; çok kısa sürede kurulumu, şık görünümü ve ilave olarak kapınızı akıllı telefonunuzla kontrol etmenizi sağlaması açısından tercih sebebi haline gelmesi, VARNOST markamıza güvenmeniz açısından önemli bir etkendir. Her nerede olursanız olun güvenliğiniz kendi ellerinizde ve markamızın güvencesinde olacaktır.

Varnost Elektronik Kilit ile;
– Kapınızın kilitli olup olmadığını kontrol edebilirsiniz,
– Aile üyelerinize veya misafirlerinize ziyaret süreleri ile sınırlı erişim izni verebilirsiniz,
– Herhangi bir şekilde evinize veya işyerinize anahtar ile veya illegal girildiğinde mobil bildirimler alabilir ve anında müdehale edebilirsiniz. Ayrıca siz mekanda yok iken kapınız çaldığında da mobil bildirim alarak, yine aynı anda kamera sisteminize uzaktan bağlanarak gelen kişi hakkında bilgi edinme olanağını elde edebilirsiniz.

NEDEN STANDART KILIT YERINE ELEKTRONIK KILIT KULLANMALI?

Elektronik Kilitlerimizde mekanik diller bulunmadığı için kapı açılıp kapanırken rahatsız edici sesler çıkarmayacaktır.
Elektronik Kilitlerimizde yine dil bulunmadığı için kapının oturmaması durumunda açık kalma riski sıfıra indirgenmiştir.
Akıllı Kilidimizi Kartlı, Şifreli, Parmak İzli ve aynı zamanda uzaktan kontrollu şekilde kullanabilirsiniz.
Kapınızın yanlışlıkla açılması durumlarında (dairelerden veya düğmeye basılarak) dahi otomatik olarak 5 saniye sonra otomatik olarak kilitlenecektir.
Kapı hidroliğinize (kapı yayı) her mevsim ayar yapmanıza gerek kalmayacaktır. Elektrik kesilse dahi kilidiniz çalışmaya devam eder ve güvenlik açıgı göstermez. Elleriniz dolu geldiğinizde anahtar ile uğraşmak yerine “GÖSTER-GEÇ” sistemi ile rahatça kapıyı açabilirsiniz.
Kilidimiz kapının açılıp kapandığına dair sesli uyarı vermektedir. Ayrıca istediğiniz takdirde il- legal açılmalarda yüksek sesli uyarı ilave edilecek bir siren ile çözülebilmektedir.

Açık kalma, zorla açılma, legal ve illegal her giriş çıkış için bildirim ve sesli alarm tanımlanabilmektedir.
Farklı ilave istekler konusunda esnek olup sensor, harici buton, siren bağlanabilir. Uzaktan kumanda ile geçiş sistemine uygundur.
12V DC gerilim ile çalışır olup elektrik tüketimi yok denecek kadar azdır.