fbpx

IP KAMERA SİSTEMLERİ

IP KAMERA SİSTEMLERİ

Varnost, Dahua IP kamera serisi ürünler ile ihtiyacınıza en uygun çözümleri uygun fiyat ve kalite farkıyla hizmetinize sunmaktadır.

VARNOST, hızla artan güvenlik ihtiyacının, işletmeleri daha yaratıcı ve daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde; her türde ihtiyacı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile Elektronik Güvenlik sektöründe de varlığını sürdürmektedir.

VARNOST bu konudaki çözümlerini, detaylı çalışmalarla ve pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla yapılan işbirlikleriyle geliştirmiştir. Varnost ürün kalitesi, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki tecrübesi ve eğitimli bayi kanalı ile bu alanda fark yaratmayı hedeflemektedir.

VARNOST ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kap- asitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik sistemleri ürünlerini ürün gamında bulundurmaktadır.

Güvenlik ihtiyacının günden güne sürekli artması, gözlemlenebilir, esnek, kaliteli ve ekonomik sistemleri gerekli ve önemli hale getirmektedir. Bu bağlamda günümüz ve gelişen teknolojiye uygun olması sebebi ile IP(network) tabanlı sistemlere geçiş ve yeni kurulum tercih sebebi haline gelmektedir.

Dahua ip kameralar, sektördeki en kaliteli kameralardandır. Ve Türkiye güvenlik sektöründe ciddi pazar payına sahiptir. HDCVI Kamera teknolojisinin mimarı olan Dahua Teknoloji; IP Kamera ve NVR kayıt cihazlarında da kaliteli ürün gamına sahip bir firmadır.

 

Ip Kameralar genel olarak kurulum ve kullanımı kolay olan cihazlardır.
Endüstriyel ve büyük çaplı sistemlerin kuruluşunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sunduğu yüksek çözünürlükteki resim ve video kalitesi, uzun süreli kayıt depolama imkanı ve çok çeşitli alternatifleri ile Video kamera sistemleri konusundaki tüm ihtiyaçlara cevap vere- bilmektedir.
IP kamera Teknolojisi; Günümüzde 15 Mega Pixel’e kadar görüntü kalitesi sunmaktadır. İhtiyaca göre artacak olan bu kaliteyi sadece bu teknolojinin karşılayabileceği öngörülmektedir. Bu konuda da DAHUA markamızın sağlayacagı esnek teknolojiler güven açısından önem arz etmektedir.