fbpx

Varnost Turnike Sistemlerini Tercih Etmeniz İçin 7 Sebep

15 Ağustos 2019

İşletmelerin güvenliği, gerek iş yönetimi gerekse müşteri memnuniyeti açısından kritik bir önem taşıyor. Turnike sistemleri sayesinde her gün binlerce kişinin uğradığı yoğun binalarda etkin güvenlik sağlanabiliyor. Ancak turnike sistemlerinin işletmeye ait binaların ve bunların bölümlerine göre fonksiyonel şekilde yapılandırılması gerekiyor.

Turnike sistemleri seçerken hizmet alacağınız kuruluşun tecrübesi ve kullanacağı teknolojik altyapıya azami dikkat göstermelisiniz. İşletmenizin güvenliğini sağlamak için yapacağınız yatırımlar, doğru şekilde planlanıp uygulandığında başarınıza katkı sunacaktır.

Varnost Access Kontrol Sistemleri, 10 seneyi aşan deneyimiyle ülkemizin her yerinde farklı işletmeler için hizmet sağlıyor. Bu yazıda, işletmenizin turnike sistemlerinin kurulumu ve yönetilmesi için neden Varnost’u tercih etmeniz gerektiğini açıklayan 7 madde bulabilirsiniz.

1) Sektör Deneyimi

Access kontrol çözümlerinde 10 yılı aşan sektör deneyimi ile Varnost, oldukça kısa bir sürede geniş bir müşteri portföyüne ulaştı. Sunduğu etkili çözümler ve nitelikli teknik destek ile her yıl access kontrol alanında hizmet almak isteyen yüzlerce şirketin tercihi oluyor

2) Kurumsal Prensipler

Varnost Access Kontrol Sistemleri, hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ülkemizdeki işletmeler için en uygun çözümleri geliştiriyor. Çalışma disiplini, uzmanlık ve teknolojik yenilik üzerine kurulu ticaret anlayışı ile birey ve işletmelere daha güvenilir yaşam alanları tesis etmek için var gücü ile çalışıyor.

3) Geniş Ürün Yelpazesi

Varnost Access Kontrol Sistemleri tarafından ülkemizin dört bir yanındaki özel ve kamu kuruluşlarının yanı sıra son kullanıcılara da sunulan hizmetler şunlar:

4) Müşteri Memnuniyeti

Sağladığı tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen Varnost bu anlamda, satış sonrası teknik hizmetleri ile işletmelere etkin destek sağlıyor.  Varnost, satış ve montaj sonrası güler yüzlü teknik destek hizmeti ile uzun vadeli bir ticari dostluğun adımlarını atmayı hedefliyor.

5) Özgün Çözümler

Kurum ve kuruluşların bina yapısına, mimari tasarımlarına, beklenti ve taleplerine özel olarak çözümler geliştiren Varnost turnike sistemleri güven ve konforu birlikte sunuyor. Hızlı, güvenli ve rahat geçiş olanağı sağlayan turnike sistemleri, işletmelere değer katıyor.

6) Uzman Teknik Ekip

Yılları aşan sektörel deneyimi ve kurumsal yapısının yanı sıra Varnost, alanında uzman, genç ve dinamik teknik ekibi ile müşterilerinin marka değerine değer katacak çözümler sunuyor. Müşterilerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda Varnost teknik ekibi hem satış hem de satış sonrası destek hizmetlerini büyük bir titizlikle yürütüyor.

7) Eksiksiz Hizmet

Varnost, firmalara özel çözümler üretirken, talep edilen ve ihtiyaç duyulan sistemi hatasız ve tam bir şekilde teslim ederek, satış ve montaj sonrasında da eksiksiz teknik servis hizmet veriyor. Geçiş kontrol hedefli turnike seçimleri ile uygulanmak istenen güvenlik sistemleri birbirleri ile bağlantı çalışıyor. Farklı türdeki turnikeler ile işletmelere giriş çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, vb. gibi birçok yer güvenle kontrol altına alınabiliyor. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda personel kısıtlaması uygulaması ile yetkisiz kişilerin girişlerini engellemek için kullanılıyor.

İşletmeniz için en uygun geçiş sistemini Varnost güvencesiyle edinebilir, müşterileriniz ve personelinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. (0212) 220 9 220 – (0505) 445 06 54 nolu telefonlardan Varnost’a ulaşarak kurumunuza en uygun teknoloji çözümleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.