fbpx

Varnost Access Kontrol Sistemleri

15 Ağustos 2019

Varnost Access Kontrol Sistemleri, access kontrol çözümleri alanında ülkemizin dört bir yanında yüzlerce işletmeye hizmet veriyor. Access kontrol sistemleri üzerine 10 yılı aşkın tecrübeye sahip genç ve dinamik bir kadro ile 2014 yılı başında şahıs şirketi olarak kurulan Varnost; sunduğu etkili çözümler ve nitelikli teknik destek ile kısa sürede müşteri portföyünü genişletti ve nihayet Ekim 2014’de limited şirket haline geldi.

Etkin ve Optimum Hizmet

Varnost, hayatımızın hemen hemen her alanını dönüştüren teknolojiyi yakından takip ederek ülkemizdeki işletmeler için etkin ve optimum hizmet seçenekleri sunuyor. Günümüzde en önemli sorunlardan biri olan toplumsal güvenlik konusunda yenilikçi ve hesaplı çözümler getiren Varnost, bireyler ve işletmeler için daha güvenilir alanlar açmak için çalışıyor.

Güçlü ve fonksiyonel ürünleriyle özel sektör ve kamu kuruluşlarına access kontrol sistemleri alanında çözümler sunan Varnost, dinamik ve deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Varnost’un Sunduğu Ürün ve Hizmetler

Türkiye’nin dört bir yanında geniş bir müşteri portföyüne hitap eden Varnost Access Kontrol tarafından sunulan hizmetler işletmeler için güven ve konforu bir arada getiriyor. Varnost kalitesiyle müşterilere sunulan access kontrol hizmetlerinden bazıları ise şunlar:

Geçiş Kontrol Sistemleri (Kart, Parmak İzi, Yüz Tanıma)

Bina yapısının yanı sıra müşterilerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda öncelikle ön keşif faaliyeti yürütüyor. Yapılan değerlendirmelerin ardından kart, parmak izi ya da yüz tanıma teknolojilerine dayalı geçiş kontrol sistemleri turnikeler, duvar ya da kapı üzeri gibi çeşitli biçimlerde uygulanıyor.

Manyetik kilit, kapı sensörü ve çıkış butonlarına bağlantı yapabilen parmak izi okuyucu terminaller; aynı zamanda WI-FI, Ethernet ve USB portları ile bağlantı kurabiliyor. Mimari yapı ile uyumlu olarak tasarlanana geçiş kontrol sistemleri güvenliği üst düzeye çıkarırken marka algısına da olumlu katkı sağlıyor.

Turnike Sistemleri (Tripod, Optik, Tam Boy, Swing Gate)

Yoğun günlük geçiş yaşayan binalarda kurulan farklı teknolojilere sahip turnike sistemleri ile güvenli, pratik ve modern geçiş imkanı sağlanıyor. Plazalar, kamu kurumu, site ve ücretli geçişe sahip yerlerde kurulan turnike sistemleri ile Varnost işletmelere özel çözümler geliştiriyor.

IP Kamera Sistemleri

Genel olarak hem kurulum hem de kullanımı kolay ve pratik olan IP kameralar özellikle büyük ölçekli binalarda kullanılır. Yüksek çözünürlüklü video kalitesi, uzun süreli kayıt imkanı ve çeşitli alternatifleri ile Dahua markalı IP kamera sistemleri Varnost tarafından işletmelere özel şekilde kurulur.

X-Ray Cihazları ve Kapı Dedektörleri

Türkiye Atom Enerjisi Kurumu onaylı X-Ray cihazları ile Varnost, işletmelerin güvenlik önlemlerini üst düzeye çıkarmasına katkı sunuyor. Bu teknolojiler ile üst, çanta ve bagaj araması güvenli ve pratik şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Personel Takip Sistemleri

İşletme çalışanlarının giriş – çıkış saatlerini kapsamlı ve ayrıntılı biçimde kaydeden ve raporlayan Varnost Personel Takip Sistemleri, iş yönetimi anlamında işletmelere büyük kolaylık sağlıyor. Bu teknoloji ile çalışma saatlerine, yemek molalarına, fazla mesailere, tatillere, ücretli/ücretsiz izinlere göre bordro ayarlanabiliyor.

Varnost kalitesiyle hemen tanışmak için (0212) 220 9 220 – (0505) 445 06 54 nolu telefonları arayabilir, resmi web sitesinden ürün ve hizmetlere ilişkin detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.