fbpx

DAHUA IP KAMERA ÇÖZÜMLERİ

12 Temmuz 2019

DAHUA IP TEKNOLOJİSİ

Dahua IP kamera serisi ürünler ile ihtiyacınıza uygun serileri yakalayabilirsiniz,

Ultra Smart, Lite ve Eco-savvy serileri ile Proje odaklı çalışabilir, İyi kaliteye ve rekabetçi fiyatları görebilir, giriş seviyesi ürünleri ile yüksek performansa sahip olabilirsiniz. IP Starlight teknolojisi ile Gece renkli görüş alabilen akıllı kameraları keşfedebilir, Starlight ultra-smart serisi Dahua NVR’lar, aksesuar ve video yazılımı ile kolayca Entegre olabilen yapıyı  yakalayabilirsiniz.

Gün geçtikçe artan güvenlik ihtiyaçlarında gelişimi ile en ön sırayı alan IP diğer adı Network kamera sistemleri, gerek kurulum ve kullanım kolaylığı ile, gerek sunduğu yüksek kalite resim çözünürlüğü ile, gerekse endüstriyel ve büyük çaplı oluşumlara kolaylıkla cevap verebiliyor yapıda olması ve de bir çok alternatifli ve uzun süreli kayıt depolama imkânları ile video kamera alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

IP kameraların günümüzde 15 Mega Pixel’e kadar yükselen görüntü çözünürlüklerinin mevcut olması, hatta yakın zamanda daha da yüksek resim değerlerinde görüntü alabilecek kameraların imal edilecek olması bize güvenlik kamera sektörünün yakın zamanda sadece IP ile anılıyor olacağının habercisi gibi.

IP kameralar tüm bu ileri teknoloji harikası özelliklerinin yanında POE (Power Over Ethernet) desteği sayesindei, tek bir kablo üzerinden enerji ses ve görüntü transferi yapmaya imkân sağlayarak montaj kolaylığı da sağlamaktadır. Ayrıca küçük ve orta ölçekli projelerde mevcut network hattını kullanabiliyor olmasıyla kablo maliyetini de ortadan kaldırmaktadır.

Diğer yandan İP kameralar üzerinde bulunan SD kart yuvası sayesinde kayıt sisteminde meydana gelebilecek bir arızada veya kısa süreli kayıt gerektiren anlarda herhangi bir kayıt donanımı gerektirmeksizin üzerindeki SD karta kayıt yapma imkânı sunar.

AKILLI FONKSİYONLAR

Kişi Sayma

Kişi sayma ile günlük/aylık/yıllık raporlar alabilirsiniz.

Isı Haritası

Isı haritası fonksiyonu en yoğun bölgeleri size gösterir.

Tripwire (Tel ihlali)

İhlal

Kayıp/ Terkedilmiş Eşya

Yüz Algılama