fbpx

Dahua AS Security’de 2.Sırada

4 Temmuz 2019

Hangzhou, Çin / 21 Kasım, 2018 Dahua Teknoloji, 2018’de a & s Security 50 listesinde 2.Sıraya yükseldi ve 2014’ten bu yana 5. kez bir önceki yıla göre daha yüksek bir pozisyon kaydetti.

En etkili sıralama olarak, Security 50 2018, küresel üreticileri, 2017 yılı kamu mali raporlarında ürün satış gelirleri, brüt kar, kar marjı ve net kar ile sıralar. Dahua Teknoloji, yıllık% 41,38 artışla 18.844.458.053,78 CNY (2.88 milyar ABD Doları) brüt gelir elde ederek bu sene ilk 2’ye yükseldi.

Security 50’deki en üst 2 pozisyonun kazanılması, şirketin müşterilerinin başarısına olan sürekli bağlılığından, gerçek pazar ihtiyaçlarına dayalı ürün ve çözümlerle değer yaratmasından kaynaklanmaktadır. Küreselleşme ve yerelleştirme, 180’den fazla ülke ve bölgede tüm yerel topluluklara daha iyi hizmet vermek için büyük ölçüde teşvik edilmektedir.

Dahua Teknoloji’nin gelişiminde temel ve gen olan teknolojik yenilik, uzun yıllar boyunca Ar-Ge’ye yaptığı yüksek yatırımla garanti altına alınmıştır. 2018 yılında, Dahua Teknoloji çevre koruma, yüz tanıma ve sayma, vb. çeşitli senaryolar için bir dizi AI ürünleri ve çözümler başlattı.

54 denizaşırı iştirak ve temsilcilik ofisinin yanı sıra 22 denizaşırı servis istasyonu ve merkezi bir teknik destek merkezi kurarak Dahua Teknoloji, satış, pazarlama, eğitim, bakım, uzaktan ve diğer konularda destek sağlayarak birinci sınıf hizmet ve kaliteyi garanti eder.

2018 yılında, Dahua Teknoloji, “1 platform, 2 merkez, N uygulama” in yapımını gerçekleştirmek için, Tam Algılama, Tam İstihbarat, Tam Hesaplama ve Tam Ekosistem yetenekleri tarafından desteklenen akıllı şehir geliştirme motoru olan “Heart of City” yi başlattı. 1 + 2 + N)

Aynı yıl, Avrupa pazarlarına daha iyi müşteri servisi ve yerel montaj ve merkezi lojistik hizmetleri ile daha hızlı teslimat sağlamak için Dahua Teknoloji Avrupa Tedarik Merkezi açıldı. Dahua çözümlerinin güvenilirliği de, Asya QFD Mükemmel Projesinin Birincisi ödülü ile kanıtlandı.

Security 50’deki 2.sıra, şirkete verilen değerli bir onaydır. Dahua Teknoloji, “Daha güvenli bir toplumu ve daha akıllı yaşamı sağlama” misyonunu gerçekleştirmek için “İnovasyon, Kalite ve Hizmet” üzerine odaklanmaya devam edecektir.