fbpx

DAHUA 4K ULTRA HD IP SERİSİ KAMERALAR İLE KALİTEYİ İZLEYİN

12 Temmuz 2019

Video izleme ürünlerinde dünyanın lider üreticisi olan Dahua Technology, Dahua 4K Ultra HD IP Kamera Serisi yeni ürünleri ile 12 megapiksel çözünürlüğü(4K UHD) ve a4K ultra HD codec ve akıllı algılama özelliğini bir arada sunuyor.

4K Ultra HD IP Kamera Serisinin tüm modelleri, muhteşem görüntüler sunmak için tam kare hızında 3840 X 2160 toplam çözünürlüğünü sağlar. Bu seri 12 megapiksellik efektif çözünürlüğe sahip yüksek standartlı Sony Exmor R 1 / 1.7 “CMOS renkli sensörü ve daha yüksek hassasiyet ve daha düşük gürültülü daha net görüntüler üreten Ambarella Cortex-A9 1GHz çift çekirdekli DSP’yi kullanıyor. Örneğin 4K ultra video kalitesinde HD çözünürlüğü ile yeni Dahua 4K ultra-HD IP serisi kamera, kaliteli ve keskin görüntüler sunmak için iç ve dış mekanlarda kurulum için uygundur.

4K Ultra HD IP Kamera Serisi; hem senkron odaklama özelliğine sahip 4 kat optik zumlu, hem de 5 saniye içinde hızlı yakınlaştırma ve odaklama yapabiliyor. Güçlü objektif geniş görüş açısı (106 ° ~ 32 °) sunar. 4K ultra-HD serisi, bir alarmı tetikleyen nesneler için otomatik izleme özelliği sunan yeni E-PTZ fonksiyonunu benimser. Üst düzey donanım, IVS, yüz tanıma, kişi sayma ve ısı haritası gibi çeşitli akıllı işlevleri mümkün kılan aynı derecede güçlü bir yazılım ile tamamlanmaktadır. Dahua 4K Ultra-HD IP kamera serisi, kullanıcılar için yeni görsel deneyimlerin yanısıra kullanım kolaylığı, maksimum güvenlik ve operasyonel verimlilik sağlar.