Gizlilik İlkesi - Varnost ® Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri

(0212) 220 9 220 - (0505) 445 06 54

Halil Rıfat Paşa Mahallesi Yüzer Havuz Sokak No:31/2 Şişli, İstanbul

Gizlilik İlkesi

Varnost Access Kontrol Sistemleri’nin kurumsal web sitesini ziyaret ettiğiniz ve Gizlilik İlkemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Kullanıcı deneyimini geliştirebilmemiz için ziyaretiniz esnasında ziyaret saatiniz ve ziyaret ettiğiniz sayfaların kaydı tutulmaktadır. Gizlilik İlkemizin temeli basit ve anlaşılırdır. Web sitemizi ziyaretiniz esnasında iletişim formunda yazdıklarınız dışında verdiğiniz bilgiler haricinde hiçbir şekilde kişisel bilgiler talep edilmemekte ve toplanmamaktadır.

Genel Bilgiler

Varnost Access Kontrol Sistemleri web sitemizi ziyaretiniz esnasında oluşan bilgilerin içeriği ve kayıt süreci:

Ziyaretinizin saati, tarihi ve ziyaret ettiğiniz sayfalar vb. bilgiler sistemimiz tarafından ihtiyaçlarınız ve ilgileriniz doğrultusunda yeniden şekillendirme ve yapılandırma süreçlerinde kullanılmak üzere sistemimiz tarafından otomatik olarak kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgilerin geneli kullandığınız internet tarayıcınız tarafından bize iletilmektedir. Bu bilgiler kimlik tespitinde kullanılamaz.

Ziyaretiniz esnasında otomatik olarak toplanan ve kayıt edilen bilgilerin tam listesi:

  • IP adresiniz (internet bağlantınız sırasında servis sağlayıcınız tarafından geçici süre için bilgisayarınıza tahsis edilen numara)
  • Kullandığınız internet tarayıcınız ve işletim sisteminizin türü
  • Ziyaret saatiniz ve tarihi
  • Ziyaret ettiğiniz sayfalar ve indirdiğiniz form ve belgeler
  • Ziyaretinizi başka bir web adresi üzerindeki bağlantıdan gerçekleştirdiyseniz bağlantıyı sağlayan web adresi.

Tespit edilen ziyaretçi sayısı ve sayfaların ziyaret edilme oranları, ziyaretçinin ziyaret sıklığı ve tercih ettiği tarayıcı vb. yazılımlara ilişkin bilgiler sizlere daha iyi hizmet edebilmek amacı ile yeniden şekillendirme ve yapılandırma süreçlerinde kullanılmak üzere toplanmaktadır. Otomatik olarak toplanan bilgiler hiçbir şahıs bilgisi içermemektedir.