Access Kontrol Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

24 Temmuz 2019

Access Kontrol Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Her gün yeni bir yenilik  ile karşılaştığımız dünyada, işyerinde ve evde kaliteli güvenlik sistemleri kurmak bir vazgeçilmez hale geliyor. Başarılı ve geleceğe dönük bir iş insanı olarak siz de alanınızda kendinizi geliştirmek ve rakiplerinize fark atmak isteyebilirsiniz. Bu durumdailk yapmanız gereken kurumunuza en uygun güvenlik sistemlerini incelemek. Eğer siz de turnike geçiş sistemi düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardanbiri kartlı geçiş sisteminden emin olamk. Kartlı geçiş sistemleri sayesinde kurumunuza veya mülkünüze giren herkes elektronik bir şekilde kayıt altına alnıyor. Peki bu kartlı geçiş sistmleri ne kadar güvenli ve siz turnpike sisteminde kartlı geçiş kullanan firmayı seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

1.Giriş-Çıkış Kontrol Sistemi

Giriş-Çıkış kontrol sistemleri sayesinde konutunuza veya işyerinize giren çıkan herkesi kayıt altına alabilir ve otomatik raporlar elde edebilirsiniz. Hangi saat ve gün de kimin giriş yaptığı kolaylıklar kontol edilebilir ve çalışanlarınızı da kontrol etme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu yüzden Turnike sistemini alacağınız firma Varnost gibi güvenilir ve teknoloji dostu olmalı!

2. Biometrik Okuyucu

Turnike sistemlerinden size en uygun modeli belirledikten sonra biometric okuyucu imkanı olup olmadığını muhakkak kontrol etmelisiniz. Parmakalrı okuyan bu system sayesinde kayıtlı kişinin kimliğim kolaylıkla belirlenir. Çalışanlarınız parmaklarında yara veya çizikler olsa da gelişmiş biometric okuyucu sayesinde kimliği kolaylıkla kayıt altına alınabilir.

3.Bilgilerin Güvenliği

Başarılı iş insanlarının en çok endişe ettiği konulardan birisi ise bilgilerin güvenliği meselesidir. Tüm bilgiler kayıt altına alınıyor ama ne kadar güvenli? Çalınabilir mi? Varnost’un kullandığı son teknoloji ürünü turnpike sistemleri sayesinde böyle bir olasılık söz konusu bile değil. Kişilerin özel bilgilerine sadece yetkili kişiler ulaşabilir.

4.Garanti ve Kurulumu

Turnike sisteminizi belirleyip satın aldıktan sonra en önemli mesele turnike sisteminin kurulumudur. Bu durumu satın almadan daah önce firmanız ile görüşün ve size yardımcı olacaklarından emin olun. Dilediğiniz anda ulaşabileceğiniz ve her an yardıma hazır güleryüzlü hizmet sunan bir firma ile anlaşma yapın. Garanti ise en önemli konulardan biridir. Çok düşük bir ihtimal de olsa turnike sistemlerinde herhangi bir sorun olması halinde değişim veya yenileme yapıp yapmadıklarından emin olmalısınız.

Bunlar en temel meseleler olmakla beraber kendi firmanız veya kurumunuza özgü sorunları ve endişeleri de rahatlıkla firmanıza iletebilmesiniz. Bu noktada Varnost sizlere en kaliteli ve yüksek teknoji ile çalışan ürünleri sunuyor. Güvenlik sistemleri ile aklınıza gelebilecek her konuda danışabilir, arayabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Pek çok kurumun ilk tercihlerinden biri olan Varnost ile geleceğimnizi ve güvenliğinizi garanti altına alabilirsiniz. Varnost’un ürettiği tüm güvenlik sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak, yeni gelişmelerden haberdar olmak ve promosyonları takip etmek isterseniz sosyal medya hesaplarından da faydalanabilirsiniz. Varnost ile rahat nefes almak ve güvenlik mümkün! Sizler de daha fazla vakit kaybetmeden tüm ürünleri inceleyebilir ve en uygun fiyatlar ile güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Sosyal Medya Hesapları ise ilginç sürprizlere gebe olabilir; Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter!