fbpx

AKILLI EV VE OTEL ÇÖZÜM SISTEMLERI

AKILLI EV VE OTEL ÇÖZÜM SISTEMLERI

Varnost, parmak izi sistemleri ile de müşterilerinin kalite ve güvenlik beklentilerini en üst seviyede karşılamak için yola çıktı. Geleceğin güvenlik sistemlerini genç, dinamik ve 13 yıldan bu yana deneyimli ekibi ile müşterilerinin hizmetine sunan Varnost Accsess Kontrol Sistemleri, parmak izi sistemi alanında da farkını ve ileri teknolojideki üstünlüğünü yenilikçi ve akılcı çözümlerle ortaya koyuyor.

Evinizi yada işyerinizi mal ve can güvenliği için akıllı, aynı zamanda da güvenli hale getirmek istiyorsanız, yaptığınız yatırıma güvenmeniz açısından, aklınızın geride kalmaması ve işinizi kolaylaştırması adına; işe, Elektronik Kilit seçimi ile başlayabilirsiniz.

VARNOST Elektronik Kilit Sistemi; çok kısa sürede kurulumu, şık görünümü ve ilave olarak kapınızı akıllı telefonunuzla kontrol etmenizi sağlaması açısından tercih sebebi haline gelmesi, VARNOST markamıza güvenmeniz açısından önemli bir etkendir. Her nerede olursanız olun güvenliğiniz kendi ellerinizde ve markamızın güvencesinde olacaktır.

Açık kalma, zorla açılma, legal ve illegal her giriş çıkış için bildirim ve sesli alarm tanımlanabilmektedir.
Farklı ilave istekler konusunda esnek olup sensor, harici buton, siren bağlanabilir. Uzaktan kumanda ile geçiş sistemine uygundur. 12V DC gerilim ile çalışır olup elektrik tüketimi yok denecek kadar azdır.