Varnost'un sunduğu İtalyan üretimi mantar bariyer çözümleri ile araç trafiğini kontrol edin.

Varnost’un sunduğu İtalyan üretimi mantar bariyer çözümleri ile araç trafiğini kontrol edin. © FAAC Italy

HİDROLİK MANTAR BARİYER

Varnost’un sunduğu İtalyan üretimi hidrolik mantar bariyer çözümleri ile yerleşim alanları, ticari, endüstriyel ve kentsel alanlarda sınırlandırılmış trafik ve çevre koruması, güvenlik uygulamaları için araç trafiğini kolayca kontrol edin.

Standartların üzerindeki performansı ve kolay kurulumu ile FAAC mantar bariyerler, deneyimli Varnost teknik ekibinin kusursuz montajı ve kullanıcının kolay bakımı ile yıllar boyu sorunsuz bir çalışmayı garanti ediyor.

Farklı ihtiyaçlar için farklı hidrolik mantar çözümleri sunan Varnost’un;

  • Yerleşim alanları için J200 serisi,
  • Ticari, endüstriyel ve kentsel sınırlı erişim alanları için J275 serisi ve
  • Hassas alanlarda sertifikalı çevre güvenliği için J355 M30-P1 serisi mantar bariyer seçenekleri bulunmaktadır.

J200 Serisi – Yerleşim alanları için mantar bariyerler

  • J200HA Otomatik Mantar Bariyer: Yerleşim alanlarında akıllı kontrol sağlarken estetik görünümü de koruyarak araç trafiğini düzenlemek için özellikle uygundur.
  • J200F Sabit Mantar Bariyer: Yoğun bir kurulum çalışması veya elektrik kablolaması gerektirmez. Bu nedenle yerleşim yeri yaya alanlarını tanımlamak veya diğer otomatik veya yarı otomatik mantar bariyer bulunan karma kurulumlarda kalıcı kullanım için idealdir.

Mantar Bariyer Sistemleri
Mantar Bariyer
Mantar Bariyer Sistemi

J275 Serisi – Ticari, endüstriyel ve kentsel sınırlı erişim alanları için mantar bariyerler

  • J275HA Otomatik Mantar Bariyer: Ticari, endüstriyel ve kentsel sınırlı erişim alanları gibi birçok günlük geçişin beklendiği tüm alanlar için tavsiye edilir.
  • J200SA Yarı Otomatik Mantar Bariyer: Özellikle şehir merkezleri ve kablolama yapmanın zor olduğu alanlar için uygundur. Aslında, gazlı bir çalıştırıcı sayesinde yükseltme ve alçaltma tümüyle mekaniktir ve herhangi bir elektrik bağlantısı gerektirmez.
  • J275F Sabit Mantar Bariyer: Yoğun bir kurulum çalışması veya elektrik kablolaması gerektirmez. Bu nedenle aynı zamanda otomatik mantar bariyerler bulunan karma kurulumlarda yaya alanlarını tanımlayan kalıcı kurulumlar için uygundur.

J355 Serisi – Çevresel güvenlik alanlarında kullanım için mantar bariyerler

  • J355 M30-P1 Otomatik Mantar Bariyer: Havaalanları, elçilikler, konsolosluklar, bankalar, limanlar gibi hassas alanların korunması için tasarlanmış ve test edilmiştir. FAAC J355HAM30-P1 bariyer Amerikan Standart “ASTM F 2656-07 – Çevre Bariyerleri Araç Darbe Testi için Standart Test Yöntemi”ne göre test edilmiş ve mümkün olan en yüksek sınıf penetrasyon sertifikasını elde etmiştir. M30-P1 kategorisi FAAC J355 mantar bariyerin aslında saatte 50 km (=30 mil/s) hızla giden 6,800 kiloluk bir kamyonu yalnızca 1 metre toplam penetrasyon (P1) ile durdurabileceğini göstermektedir.